Elektrikař

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Liberec, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho velmi významného Klienta, moderní výrobní společnost se sídlem v Liberci aktuálně hledáme nové kolegy na pozici:

ELEKTRIKÁŘ – UBYTOVÁNI ZDARMA ZAJIŠTĚNO!!!
ATRAKTIVNÍ FINANČNÍ OHODNOCENÍ!!!
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!!!

Náplň práce:
- Práce v čistém prostředí na novém projektu
- Pájení kabelů, jejich zapojování a provlékání
- Zapojení kabeláže dle dokumentace a dle pracovních postupů
- Evidence operací, evidence postupu

Rádi Vás uvítáme pokud:
- Jste vyučený elektrikář se znalostí E plánu
- Umíte pájet
- Máte vyhlášku 50 § 5 a více
- Umíte číst elektro schémata
- Pokud máte předchozí zkušenost s elektro montáží – pak výhoda, ne podmínka!
- Máte rádi práci ve směnném režimu

Co nabízíme:
- Pečlivé zaškolení a uvedení do týmu
- DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI
- Atraktivní mzdové ohodnocení
- Ubytování ZDARMA v dosahu MHD
- Stravenky v hodnotě 100 Kč/den
- Práci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
- Možnost práce přesčas
- Každý týden hotovostní zálohy

Kontakt:, tel. 604 503 323

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3638255  Datum zveřejnění: 6.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.