Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, Budování značky zaměstnavatele a HR řešení. Naše kanceláře se nacházejí ve Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Sales Representative - nemocniční segment

Místo práce: Hlavní město Praha


Společnost věnující se na prodeji zdravotnické techniky rozšiřuje svůj tým o vhodného kandidáta/tku na pozici:

Sales Representative - hospital segment

Skvělá příležitost pracovat pro menší společnost, která nabízí kvalitní produkty v oblasti kardiochirurgie, biotechnologie, urologie, estetické chirurgie a v dalších oblastech. Společnost nabízí příjemné, téměř rodinné prostředí, smysluplnou práci, administrativu jen nezbytně nutnou a je zde možnost dosáhnout na zajímavé ohodnocení.

Tato nabídka je přímo pro Vás, pokud:

jste šikovný obchodník/obchodnice, který si jde za svým cílem a nenechá se odradit umíte komunikovat s vedením nemocnic i se zdravotními sestřičkami nebojíte se vymýšlet nová řešení - neznáte slovo "nejde" máte zkušenost s nemocničním prostředím jste aktivní řidič a rád cestujete - Vaším regionem bude celá republika jste akční, komunikativní, zákaznicky orientovaný, ale také zodpovědný a umíte dotáhnout věci do konce domluvíte se anglicky (pokud ne, přimhouříme oči, ale je to výhodou)
Pracovní náplň:

Komunikace s nemocnicemi, tvorba a udržování dobrých vztahů Promování a prodej zdravotnické techniky Edukace zdravotnického personálu Monitorování aktivit konkurence, udržování přehledu o trhu Účast na odborných seminářích a kongresech
Nabízíme:

Zázemí stabilní menší společnosti Možnost profesního i osobního růstu Motivující finanční ohodnocení Benefity – notebook, mobilní telefon, bonusový systém, služební automobil
Nástup: Dohodou

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj aktualizovaný životopis.


Reagovat
ID: 3639416   Datum zveřejnění: 8.4.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.