Specialista oddělení kvality - vhodné pro absolventy

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 33 000 Kč/měsíc28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte VŠ vzdělání, technické cítění, domluvíte se anglicky a chtěli byste nastartovat svou kariéru? Do nadnárodní společnosti působící v oblasti Automotive hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista oddělení kvality.

Co bude Vaší náplní práce:

- jednání s dodavateli

- sledování dodavatelské kvality dílů

- kontrola výrobních kapacit dodavatelů s ohledem na dlouhodobé plány

- pravidelné audity a hodnocení dodavatelů

- sledování a zlepšování dodavatelských procesů

- reporting

- interní komunikace s dalšími odděleními společnosti

Co od Vás očekáváme:

- vysokoškolské vzdělání technického směru

- Komunikativní znalost angličtiny – min. B1

- Znalost práce s MS Office (Excel, Power Point)

- Velmi dobré komunikační schopnosti, zaměření na detail

- Flexibilita, zodpovědnost

Co Vám za to nabídneme:

- práci u mezinárodní společnosti

- denní využití angličtiny

- kariérní a osobní růst

- 5 týdnů dovolené

- jazykové kurzy

- bonusy vyplácené 5x ročně

- příspěvek na penzijní a životní pojištění

- služby firemního centra zdraví – kurzy fyzioterapie, jógy, fitness aj.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis v anglickém a českém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3646333  Datum zveřejnění: 16.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 33 000 Kč/měsíc28000 Kč/měsíc