HR specialista

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 45 000 Kč/měsíc40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho automotiv klienta hledáme zkušeného kolegu/kolegyni v oblasti HR. Pokud vás zajímá oblast zaměstnaneckých vztahů a domluvíte se anglicky, nabízíme vám pozici:

Pracovní náplň:

· zodpovědnost za analýzu trhu práce (zpracování podkladů)

· příprava dat pro kolektivní vyjednávání

· benchmarking s dalšími výrobními organizacemi v rámci ČR

· vyhledávání a zpracování informací

· účast na kolektivním vyjednávání

· komunikace se zaměstnanci

· řešení pracovně-právní problematiky

· jednání se zástupci zaměstnanců jednotlivých pracovišť v rámci mimořádných a pravidelných schůzek

Vaše předpoklady:

· vysokoškolské vzdělání

· min. 3-5 let zkušeností v oblasti HR

· výborné vyjadřovací schopnosti (slovem i písmem) a komunikace

· pokročilou znalost anglického jazyka – denní komunikace

· znalost MS Office (převážně Excel)

· samostatnost, spolehlivost

· analytické myšlení

· profesionální vystupování, etické jednání

· schopnost pracovat v multikulturním prostředí

Naše nabídka:

· Pracovní smlouvu na dobu neurčitou u nadnárodní společnosti

· Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!

· 13., 14. a 15. plat (vypláceno 5x ročně)

· 5 dní dovolené navíc a pružnou pracovní dobu

· Přispíváme na penzijní a životní pojištění

· jazykové kurzy

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3650077  Datum zveřejnění: 23.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 45 000 Kč/měsíc40000 Kč/měsíc