SERVISNÍ TECHNIK/MECHANIK

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá se manuálně zručná osoba, která má chuť dělat svou práci na výbornou a chce za sebou vidět kvalitně odvedenou práci

Pro společnost, která má dlouhodobou tradici a dbá na kvalitu hledáme

SERVISNÍHO TECHNIKA/ MECHANIKA

Co bude Vaším denním chlebem?

- Zajišťování servisu

- Pravidelné údržby a prohlídky

- Opravy na dílně nebo u zákazníka

- Poskytovat technickou podporu zákazníkům

- Příjem a výdej náhradních dílů ze skladu

Co musíte ovládat?

- Minimální odborná znalost elektro

- Dobré komunikační dovednosti

- Samostatnost a pečlivost,

- Ochota cestovat a flexibilita

- Vyhláška č. 50/1978

- Řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič/ka

A co za to dostanete?

- Zázemí stabilní společnosti

- Motivující finanční ohodnocení

- Možnost seberealizace a profesní růst

- Stravenky

- Služební telefon

- Příjemné pracovní prostředí v přátelském a pozitivně naladěném kolektivu

- Slevy na firemní produkty

Místo pracoviště: Praha – východ

Nástup možný dle dohody

Pojďte do toho! Zašlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3651109  Datum zveřejnění: 24.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.