Sales Leader

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Devire byla založena v Londýně v roce 1987 a v posledních letech zažila rychlý rozvoj v regionu střední Evropy. V dubnu letošního roku vstupuje na český trh na kterém bude působit jako specializovaná personálně-poradenská společnost zaměřená na střední a vyšší management a odborné pozice v engineeringu, financích a službách.

Pro naši partnerskou společnost, personální agenturu specializující se na nábory v zahraničí, hledáme seniorního člena týmu s perspektivou stát se obchodním ředitelem!

Kdo jsme?

JobConnector je personální agentura, která se zaměřuje především na nábor odborných i neodborných blue-collar pozic v zahraničí, zejména pak mimo EU.

Koho hledáme?

Jste obchodník tělem i duší, který už má v salesu něco za sebou, ale stále ho baví a naplňuje Máte zkušenosti z prodeje služeb v B2B segmentu, optimálně pak zaměřené na výrobu, logistiku nebo retail Už jste vedl menší tým, nebo k tomu máte předpoklady. Chcete trávit více času v terénu než nudným papírováním. Máte ambici se dále vzdělávat a rozvíjet, zajímá Vás svět HR. Domluvíte se Anglicky, každý další jazyk je výhodou. Excel Vám není cizí, stejně jako zvládnete vytvářet a prezentovat obchodní nabídky.
Co budete u nás dělat?

Vést menší tým obchodníků (3-5), které budete trénovat, motivovat, rozvíjet a zároveň jim půjdete příkladem vedením vlastních obchodních případů. Komunikovat s klíčvoými zákazníky a zajišťovat jejich rozvoj. Úzce spolupracovat s týmem náboru a realizace.
Co za to získáte?

Možnost podílet se na příběhu rychle rostoucí společnosti s ambicí rozšíření se do dalších regionů v rámci CEE. Možnost kariérního růstu na post Obchodního ředitele. Fixní mzdu, odměny a benefity. Práci v neformálním prostředí, férový přístup a podporu seniorních kolegů.
Zajímá Vás více? Pošlete svoje CV a brzy se Vám ozveme!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3660758  Datum zveřejnění: 7.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 60 000 Kč/měsíc40000 Kč/měsíc