Reagujte bez životopisu

Specialista klientských a prodejních služeb

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.4.2020
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy do týmu zákaznického centra v Ostravě či Opavě, kteří hovoří česky.
Zákaznické centrum slouží primárně pro komunikaci se zákazníky využívající produkty a služby společnosti zabývající se energetickými službami.
Budete odpovídat na dotazy a řešit požadavky zákazníků a nabízet další produkty a služby k prodeji.

Zároveň pokud hledáte firmu, kde jsou lidský přístup, dobrá nálada a příjemné moderní prostředí kanceláří samozřejmostí, přidejte se k nám a poznejte naši přátelskou atmosféru!
Jsme připraveni i na absolventy bez zkušeností, které naučíme vše, co budou potřebovat.
Jestliže Vás láká obsluha telefonické linky, e-mailu a chatu, je tato práce přesně pro Vás!
Co Vás čeká za práci:
- telefonická a emailová komunikace se zákazníky
- budete si psát na chatu a sociální sítích se zákazníky ohledně různých dotazů
- budete telefonicky vyřizovat požadavky a dotazy zákazníků
- budete nabízet další produkty a služby k prodeji
- práce s počítačem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavou práci, která Vás bude těšit a bavit
- Fixní mzda od 19 000,- /měs.
- Variabilní složku mzdy a provize z prodeje
- Stravenky ve výši 100,- CZK
- Slevy na výrobky a služby u smluvních partnerů
- 25 dní dovolené a 5 dní dovolené navíc
- Po zapracování možnost práce na home office
- Benefitní balíček v hodnotě 27 000 Kč
- Zvýhodněné volání pro Vás i Vaše rodinné příslušníky
- Přátelský tým kolegů, kde se k sobě chováme otevřeně a s respektem
- Občerstvení na pracovišti, firemní akce
- Možnost vzdělávaní a profesního růstu v rámci firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Mezinárodní společnost působící v oblasti energetických služeb.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3885144  Datum zveřejnění: 4.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 19 000 Kč/měsíc