Vedoucí oddělení technické přípravy výroby

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvoří, optimalizuje a inovuje technologické postupy a normy včetně kontrolní dokumentace
Optimalizuje produktivitu navrhováním, implementací a testováním nových postupů
Zlepšuje výrobní procesy a zavádí principy štíhlé výroby
Zodpovídá a hodnotí stávající procesy a pracovní postupy
Vytváří nová pracoviště včetně ergonomie práce
Dohlíží na správnou organizaci a zakládání dat v SAP
Zavádí nové výrobky do výroby a dohlíží na zpracování jejich kalkulace
Vede a hodnotí tým oddělení technologie

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní a prosperující společnosti
Profesionální a přátelský kolektiv
Mzdové ohodnocení dle praxe a vzdělání, které každoročně navyšujeme
Odměnu za odpracovaná léta ve společnosti
Program zaškolení a možnosti dalšího vzdělávání
Práci na plný úvazek na dobu neurčitou
25 dnů dovolené
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Flexibilní pracovní dobu
Programy péče o zaměstnance (vitaminový program, kulturní akce, a další.)

Informace o náboru

V případě zájmu či dotazů vám rádi sdělíme další informace. Jinak můžete posílat vaše CV na níže uvedený kontakt; rádi si o pozici promluvíme s každým zájemcem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro menší tým pro českou společnost hledáme zkušeného vedoucího.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Výroba

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na pozici vedoucího oddělení očekáváme samostatnou, spolehlivou, zodpovědnou a inovativní osobnost
Oceníme technické myšlení, pečlivost a flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4218205  Datum zveřejnění: 7.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc