EHS Specialista

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Nové Sedlo, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
čtvrtletní a roční bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co je náplní práce v oblasti BOZP?

Zpracovává/aktualizuje dokumenty v oblasti BOZP např. nařízení ředitele závodu, provozní předpisy, implementované dokumenty společnosti O-I, evidenci a hodnocení pracovních úrazů – zpracovává statistiku, vyplňuje potřebné formuláře a odesílá na dané úřady, zajišťuje nápravná opatření k předchozím úrazům
Provádí pravidelnou kontrolu pracovišť a zajišťuje provedení roční prověrky BOZP
V oblasti kategorizace prací zajišťuje pravidelné měření rizikových faktorů dle legislativy ČR a interních předpisů společnosti O-I
Provádí školení nových nástupů, mimořádná školení, školení externích firem
Pracuje na prevenci rizik
Zajišťuje zapisování podkladu v oblasti BOZP, zpracovává analýzy rizikovosti práce/nehod
A oblast požární ochrany?

Školení na PO
Komunikuje s externími společnostmi, spolupracuje s externím dodavatelem
Zajišťuje pravidelný reporting v oblasti PO a property protection (ochraně majetku)
Spolupracuje na denní bázi s externími firmami zajišťující požární činnost v závodě
Řeší nápravná opatření z kontrol a revizí na úrovni technického zajištění
Řeší ve spolupráci s CG EHS managerem projekty PO + Property protection na závodě

Zaměstnanecké výhody, benefity

mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem, bonusy, prémie
jazykové kurzy
penzijní připojištění
stravenky, Benefit karta
pravidelné navyšování mezd každý rok
development plán, spolupráce se zahraničními závody
příspěvek na dojíždění

Informace o náboru

Požadavky na uchazeče:

SŠ vzdělání, technické zaměření výhodou
AJ na komunikativní úrovni výhodou
Platné OZO (odborně způsobilá osoba) v oblasti prevence rizik
Předchozí praxe na obdobné pozici

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro předního výrobce spotřebního skla hledáme šikovného člověka na pozici EHS Specialista. Pokud jste typ, co rád pracuje v mezinárodním prostředí, a těší ho růst v rámci řady rozvojových školení, ozvěte se!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

BOZP a PO

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

BOZP technik, EHS specialista

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost
- chuť vzdělávat se v oboru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4218968  Datum zveřejnění: 8.12.2021