Procesní technik

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 Kč/měsíczaměstnanecké výhody – notebook, mobil, příspěvek na stravné, dovolená navíc, vlastní kantýna s dotovanou stravou, denně pečivo, příspěvek na penzijní spoření, jazykové vzdělávání

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zlepšování výrobních výsledků a pracovních procesů výrobních automatizovaných linek
Analýzy kritických míst, sestavení protiopatření a návrhy na optimalizaci
podpora operačních týmů a zvyšování jejich znalostí, návrhy školení
Plánování korektivní a preventivní údržby (s ohledem na požadavky BOZP a PO)
Reporting výsledků vedoucímu oddělení
Podpora a účast na projektu „neustálé zlepšování“, podpora a účast na projektu 5S
Aktivní účast na technických projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástup ihned nebo dohodou
Pracoviště: Kladno
Plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
Perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
Po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito
Zaměstnanecké výhody – notebook, mobil, příspěvek na stravné, dovolená navíc, vlastní kantýna s dotovanou stravou, denně pečivo, příspěvek na penzijní spoření, jazykové vzdělávání

Informace o náboru

V případě zájmu či dotazů vám rádi sdělíme další informace. Jinak můžete posílat vaše CV na níže uvedený kontakt; rádi si o pozici promluvíme s každým zájemcem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Společnost s dlouholetou tradici v oblasti potravinářské výroby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

Procesní technik, Technik údržby, Mistr údržby, Vedoucí údržby, Mistr výroby

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ/ SŠ vzdělání technického zaměření
Praxi alespoň 1 rok na obdobné pozici v automatizované výrobě
Středně pokročilou znalost AJ
Uživatelskou znalost práce na PC – MS Office (Excel – pokročilý), SAP PM - výhodou
Technické myšlení, odborné znalosti z oblasti metodik neustálého zlepšování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4222038  Datum zveřejnění: 17.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc