Junior Account Manager | IT

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Praha 8, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš v sobě duši obchodníka, chceš dělat business v oblasti IT a hledáš nové pracovní příležitosti?

Pro našeho klienta, jenž je jedničkou mezi dodavateli IT řešení, hledáme nového kolegu do obchodního týmu Enterpise/Public, který bude mít na starosti rozvoj businessu u stálých zákazníků.

Co tě na této pozici čeká?
• Pravidelná každodenní komunikace s partnery (email, telefon, osobní schůzky).
• Pravidelná komunikace s celým CISCO teamem v daném segmentu.
• Návrh promo akcí pro svěřený segment, jejich realizace a vyhodnocení.
• Spolupráce na organizaci akcí a aktivit pro podporu prodeje.
• Správa kontaktů a poštovních skupin, kampaní v Informačním systému.
• Zpracovávání nabídek a objednávek od zákazníků.
• Aktivní sledování činností konkurence (web, CISCO).

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Výkonové odměny
• Stravenkový paušál
• Možnost pracovat občasně z domova a neomezené sick days
• Služební telefon a pracovní notebook
• Work life balance (možnost až 10 dnů dovolené navíc dle odpracované doby)
• Příspěvek na dopravu
• Výuku anglického jazyka
• Možnost multisport karty
• Práci v srdci Karlína v designových kancelářích, které byly oceněny titulem "kancelář roku 2018"

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Jsme jedničkou mezi dodavateli IT řešení, nejen v ČR ale i v dalších 7 zemích východní Evropy. Na trhu působíme již více než 25 let a je nás již téměř 400. Za svou nejsilnější stránku považujeme náš sehraný tým lidí, který se skládá ze špičkových IT odborníků a lidí, kteří se v oblasti IT cítí jako doma. Díky širokému portfoliu technických řešení je práce u nás různorodá a poskytuje možnost využít, ale i nabrat bohaté praktické zkušenosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod, IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Schopnost pochopit všechny fáze obchodního případu – schopnost komunikovat jak uvnitř firmy, tak s dodavatelem a se zákazníky, schopnost improvizovat a zároveň pracovat systematicky. Organizační schopnosti pro tvorbu systému, definici procesů.
• Schopnost pochopit podmínky kontraktu v oblasti IT a jejich následné plnění, schopnost udržet a rozvíjet obchodní vztah.
• Schopnost samostatné i týmové práce.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4231064  Datum zveřejnění: 4.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc