Obchodní manažer - senior/junior | Automatizace | Pardubický kraj

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsícroční bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi nadšenec do obchodu a máš zkušenosti s průmyslovou automatizací, či alespoň odborné vzdělání v tomto oboru?

Máme zde pro Tebe lákavou pracovní příležitost na pozici Obchodního manažera u rodinné firmy v Pardubickém kraji zaměřující se na Průmyslovou Automatizaci.

Jaké bude náplň práce?

- péče o stálé a klíčové klienty; udržování dobrých vztahů ; zpracování nových poptávek (cca 70%)
- vyhledávání nových obchodních příležitostí (cca 30%)
- pomoc zákazníkovi i po technické stránce - znalost oboru PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE je tedy důležitá
- dále připravovat rozpočty, vytvářet nabídky, připravovat smlouvy - trocha administrativy v CRM tě taky nemine

Zaměstnanecké výhody, benefity

- roční bonusy
- příspěvek na stravování
- notebook a mobil - to už je standard
- služební automobil (i k osobním účelům)
- firemní akce, vánoční večírky
- občerstvení na pracovišti
- placené volno mezi vánočními svátky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Jsme společností s dlouholetou tradicí na českém i zahraničním trhu již od roku 1996. Našim zákazníkům nabízíme profesionální řešení v průmyslovém servisu nebo realizaci investičních akcí v oblasti automatizace výrobních procesů, především v energetickém a chemickém průmyslu. Také zakázky v oblasti řízení jednoúčelových strojů nám nejsou cizí.

Naše řešení a know-how pak zaručují, že své technologie máte pod kontrolou, ať už vyrábíte elektřinu, hnojivo nebo třeba zubní pastu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod; Engineering; Průmyslová automatizace

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bys měl umět a znát?

máš v kapse papír, že se vyznáš v oboru elektro (průmyslová automatizace)? Super, bez toho by to ani nešlo
SW firem Siemens, Rockwell, B&R, Mitsubishi... říká ti to něco? Super, je to tvá výhoda
už jsi někdy něco takového dělal? Super, to je také podstatné
do you speak English? Rozumíš? Super, to stačí
baví tě učit se nové věci? Super, hledáme tebe
máš řidičák a nějaký ten kilák v kolech? To taky potřebujeme
dokážeš kopat i za tým? Super, líp tak zapadneš do týmu
kamarádíš se s MS Office? Super, ale neboj ajťák být nemusíš

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4237481  Datum zveřejnění: 13.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc