Senior Key Account Manager | IT

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 120 000 Kč/měsícmzda se skládá z pravidelného měsíčního fixu a kvartálních bonusů

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER | IT

Hledáme zkušené a samostatné obchodníky z IT sféry.
Rozšiřte obchodní tým velmi silné a stabilní IT společnosti a staňte se Senior Key Account Managerem.

Jaká bude náplň práce?

- Rozvíjení obchodních příležitostí u stálých a klíčových zákazníků
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Technické podpora klientům
- Nastavování obchodní strategie, reporting, sledování konkurence
- Spolupráce s týmem zkušených obchodníků a solution architektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kvartální bonusový systém
Služební automobil i k soukromým účelům
Flexibilní pracovní dobu
5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna (Sick days)
Stravenkový paušál
Multisport karta
Výhodný program SIM karet
Dotovaná výuka anglického jazyka a další rozvojová školení hrazená firmou
Možnost příspěvku na penzijní připojištění.
Pracovní poměr s pracovní smlouvu na plný úvazek, případně i spolupráce formou OSVČ.
Zázemí silné a stabilní společnosti; silný a zvučný brand

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Poskytujeme vše, co vaše IT dnes potřebuje. A navíc známe budoucí trendy a vyvíjíme unikátní aplikace.

Infrastruktura, datová centra, sítě
IT bezpečnost
Podniková řešení
Výrobní řešení
Outsourcing
Cloud a IoT

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké jsou naše požadavky?

- Orientace a kontakty na komerční zákazníky v ČR.
- Zkušenost s prodejem IT řešení, služeb a IT produktů
- Výborná znalost ČJ a komunikativní znalost AJ.
- Řidičský průkaz skupiny B.

Koho přesně hledáme?

- Zkušeného obchodníka s prokazatelnými obchodními úspěchy v IT oblasti.
- Vztahového obchodníka, který umí rozvíjet obchodní příležitosti u zákazníků.
- Osobnost, která umí a nebojí se dělat akviziční business.
- Obchodníka se zaměřením na ICT moderní trendy a infrastrukturu.
- Obchodníka, který je předvídavý a umí pracovat s informacemi.
- Obchodníka, který je empatický u umí pochopit potřeby cílové skupiny.
- Obchodníka, který je flexibilní, aby se přizpůsobil situacím.
- Sebevědomého obchodníka, který zná pravidla hry obchodu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4241195  Datum zveřejnění: 18.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc