Obchodní zástupce pro průmyslovu konektivitu

DEVIRE s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 EUR/měsícodměny a bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obchodní činnost v oblasti průmyslové automatizace v regionu Bratislavy a okolí (Trnava, Nitra...), především v sektoru energetiky
udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími klienty - společnost má silné postavení na trhu, dostanete na starosti rozvinuté portfolio klientů, o které se budete starat

- vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí bude rovněž Vaším denním chlebem

- mapování trhu pro daný region

- spolupráce na přípravě technických řešení, nabídek, kalkulací

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené
flexibilní pracovní doba (individuální rozvržení pracovní doby)
služební automobil i pro soukromé účely
služební notebook, telefon
příspěvek na stravování
bonusy z obratu k výplatě každý měsíc - motivační složku mzdy je možné dle výsledků navyšovat tak, aby byla opravdu motivující

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Dodavatel komponent pro rozvaděče a průmyslovou konektivitu. Zastoupení firem Weidmüller, Pfannenberg, Panduit a Intercable (Weitkowitz) pro Slovensko. Výhradní distributor produktů společnosti Weidmüller na Slovensku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elekrotechnika, automatizace

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

obchodní zástupce, key account manager, product manager, prodejní technik, servisní technik, aplikač

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vzdělání SŠ/VŠ elektro/průmyslová automatizace nebo odpovídající zkušenosti z oboru

velkou výhodou je znalost produktů a technologií zastupovaných firem, případně konkurenčních produktů

základní znalost technické Angličtiny (manuály), Angličtina alespoň na komunikativní úrovni je velkou výhodou

ŘP sk. B - aktivní řidič

obchodní, komunikační a prezentační dovednosti

motivace, ochota učit se, zaměření na řešení

praxe v obchodní činnosti je výhodou, základem je ale technické myšlení a ochota být v aktivním kontaktu se zákazníky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4394501  Datum zveřejnění: 7.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc