Technolog/Konstruktér se znalostí technologie

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Rosice u Brna, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 60 000 Kč/měsícodměny a bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zajišťování a organizování technologické přípravy strojírenské výroby

* navrhování uspořádání strojů a přípravků, toku materiálu, návaznosti pracovišť a ostatních technických podmínek

* navrhování technických prostředků a jejich počtu, druhu a typu strojů a strojního zařízení pro výrobu na základě stanoveného postupu výroby a cílové kapacity

* kreslení v CAD systémech

* kontrolní měřící činnosti z hlediska dodržování technologických postupů

* sledování a vyhodnocování nákladů, optimalizace volby polotovaru a technologického postupu

* ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit

* zajišťování technické přípravy změn sortimentu a zavádění nových produktů

* čtení technických výkresů výrobků nebo dílů a navrhování nejefektivnějších způsobů a postupů jejich výroby,
montáže, kompletování, povrchových úprav, balení a expedice

* spolupráce s ostatními útvary společnosti

* koordinace obsahu a forem vedení příslušné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

* příležitost pracovat na zakázkách významných mezinárodních společností

* možnost spoluúčasti na projektech napříč společností

* motivující mzdové ohodnocení

* možnost profesního růstu

* příspěvek na stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská firma s historií sahající do roku 1995. Těžiště činnosti leží v opracování kovů, výrobě náročných svařenců a ocelových konstrukcí. Zabývá se jak prototypy, tak i sériovou výrobou, od jednoduchých výrobků až po produkty s vysokými nároky na přesnost obrábění, následnou povrchovou úpravou a komplexní montáží. Dodavatel komponent pro stavební a zemědělské stroje, úklidová vozidla, obráběcí stroje a strojní zařízení. Spolupracuje s celou řadou tuzemských i zahraničních renomovaných partnerů a nadnárodních koncernů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru

* předchozí praxe min. 2 roky na obdobné pozici ve strojírenské výrobě

* velmi dobrá znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace

* znalost kovových materiálů a slitiny a jejich vlastností

* znalost projektové dokumentace a tvorby technologických postupů

* nutná znalost svařovacích a obráběcích procesů

* uživatelská znalost práce na PC (MS Office, CAD)

* znalost NJ výhodou

* flexibilita, důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů

* systematické myšlení s orientací na detail proaktivní a iniciativní přístup

* ochota učit se novému a dále se vzdělávat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4395361  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc