Strojní mechanik (náborový příspěvek 15 000 Kč)

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
31 000 - 37 500 Kč/měsícnáborový příspěvek 15 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud máte zkušenosti jako strojní mechanik a chtěl byste se uplatnit u stabilní nadnárodní společnosti? Nabízíme vám pozici:

Strojní mechanik

Pracovní náplň:
- preventivní údržba a opravy poruch na strojních zařízeních
- kontrola stroje na základě předepsané specifikace pomocí měřidel
- pravidelná kontrola, oprava nebo výměna převodovek, lisů, brusek, dopravníků…
- nastavování a seřizování strojů
- dokumentace oprav
- rozbor problémů a návrhy technických řešení
- spolupráce s hydraulikáři, PLC programátory, Techniky údržby, Elektromechaniky,

Vaše předpoklady:
- vzdělání se strojním zaměřením, nebo praxe ve strojní údržbě
- praxe na obdobné pozici, nebo údržbě
- znalost hydrauliky a pneumatiky výhodou (válce, hydraulické rozvaděče, proporcionální ventily)
- zkušenosti s opravami výrobních zařízení výhodou (brusky, lisy, převodovky, dopravníky…)
- orientace ve výkresové dokumentaci
- ochotu pracovat v nepřetržitém provoze (krátký/dlouhý týden)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Naše nabídka:
- stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti
- práce s moderními technologiemi
- 25 dní dovolené
- dotované stravné
- příspěvek na dopravu (i pro bydlící v Ostravě)
- finanční bonusy
- příspěvky na penzijní a životní pojištění

Dejte nám o sobě vědět. Rádi o vás uslyšíme! Pečlivě si přečteme každý životopis a určitě vám odpovíme.
Můžete nám napsat i zavolat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

stabilní nadnárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

automotiv

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4411112  Datum zveřejnění: 25.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 31 000 Kč/měsíc