Provozní Technik - Senior | Správa nemovitosti | Vedení týmu

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Praha-západ, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zajištění technického provozu objektu

- Správa a zajištění provozu technologií

- Provádění pravidelné preventivní údržby

- Běžné údržbářské práce a opravy

- Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby

- Práce s PC (řešení emailů apod.)

- Práce v kolektivu a směnný provoz

- Rozdělení práce kolegům, Reporting

- Velký důraz na bezpečnost práce

- Doprovázení dodavatelů a kontrola jejich práce

- Zodpovědnost za evidenci revizí a dodržování odborných zkoušek TZB

- Provádění technických kontrol a realizování preventivní údržby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Bonusy/prémie

- Stravenky (možnost stravování ve firemní kantýně)

- Multisport karta

- 25 dní dovolené

- Kompletní vybavení kvalitními pracovními pomůckami i oblečením

- Možnost nejrůznějších školení (AJ, technické školení)

- Příspěvek na dopravu

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

12.12.2022 (zbývá ještě 70 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hledáme zkušené Provozní Techniky pro našeho klienta, českou společnost působící úspěšně v oblasti Facility a Property Managementu.

Jedná se o pozici Seniorního provozního technika, který zároveň organizuje a deleguje práci ostatním kolegům a reportuje vedení. Jedná se o práci v čistém a moderním prostředí s velkým důtazem na bezpečnost práce.

Máte zkšuenosti s obdobné pozice, nevadí Vám práce na směny a máte alespoň mírně pokročilou znalost AJ?

Neváhejte a zašlete nám Vaše CV na email [email protected]

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Praxe na pozici/v oblasti

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Technické vzdělání (SOU, SŠ)

- Zkušenosti z obdobné pozice Provozního Technika

- Zkušenosti s provozem staveb a technologických zařízení

- Dobrá manuální zručnost

- Dobré komunikativní a organizační schopnosti

- Práce na PC (Word, Excel, Outlook)

- Alespoň mírně pokročilá znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4413006  Datum zveřejnění: 29.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc