Provozní Technik - Senior | Správa nemovitosti | Vedení týmu

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Praha-západ, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zajištění technického provozu objektu

- Správa a zajištění provozu technologií

- Provádění pravidelné preventivní údržby

- Běžné údržbářské práce a opravy

- Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby

- Práce s PC (řešení emailů apod.)

- Práce v kolektivu a směnný provoz

- Rozdělení práce kolegům, Reporting

- Velký důraz na bezpečnost práce

- Doprovázení dodavatelů a kontrola jejich práce

- Zodpovědnost za evidenci revizí a dodržování odborných zkoušek TZB

- Provádění technických kontrol a realizování preventivní údržby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Bonusy/prémie

- Stravenky (možnost stravování ve firemní kantýně)

- Multisport karta

- 25 dní dovolené

- Kompletní vybavení kvalitními pracovními pomůckami i oblečením

- Možnost nejrůznějších školení (AJ, technické školení)

- Příspěvek na dopravu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hledáme zkušené Provozní Techniky pro našeho klienta, českou společnost působící úspěšně v oblasti Facility a Property Managementu.

Jedná se o pozici Seniorního provozního technika, který zároveň organizuje a deleguje práci ostatním kolegům a reportuje vedení. Jedná se o práci v čistém a moderním prostředí s velkým důtazem na bezpečnost práce.

Máte zkšuenosti s obdobné pozice, nevadí Vám práce na směny a máte alespoň mírně pokročilou znalost AJ?

Neváhejte a zašlete nám Vaše CV na email [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Praxe na pozici/v oblasti

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Technické vzdělání (SOU, SŠ)

- Zkušenosti z obdobné pozice Provozního Technika

- Zkušenosti s provozem staveb a technologických zařízení

- Dobrá manuální zručnost

- Dobré komunikativní a organizační schopnosti

- Práce na PC (Word, Excel, Outlook)

- Alespoň mírně pokročilá znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4413006  Datum zveřejnění: 29.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc