Graduate Engineer

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Nové Sedlo, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Základní informace o programu:
- Účastníci se seznámí s veškerými výrobními procesy ve sklářské firmě
- Zkušení experti se s účastníky podělí o své know-how
- Součástí pracovní náplně je cestování po evropských provozovnách
- Práce na hlavní pracovní poměr
- Smlouva na dobu neurčitou

Popis programu:

Cílem tohoto programu je nalezení vhodné pozice, v níž se budou absolventi cítit nejlépe – může jít o oblast kvality, bezpečnosti, servisu strojů, tavení apod. Díky tomu, že se seznámí s chodem celé firmy, získají přehled o výrobních procesech. Po celou dobu budou komunikovat s nadřízenými, mohou si sami říct, která z oblastí je zajímá nejvíce a kterým směrem by se chtěli dále ubírat.

V rámci vytvořeného trainee programu se absolventi seznámí se strojní výrobou skleněných obalů. Postupně si projdou všechny úseky výroby nejen v české pobočce, ale i v pobočkách po celé Evropě – ve 12 evropských zemích se nachází 32 závodů.

Absolventi se cca od září do února budou zaučovat na české pobočce u Karlových Varů a od února je čeká cestování po zahraničních závodech spolu s dalšími absolventy ze zahraničí.

Samotný trainee program trvá 18 měsíců, ale už od začátku jde o hlavní pracovní poměr a smlouvu na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Příspěvek na závodní stravování – zaměstnanec hradí 25 Kč
- Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíc (po 12 měsících)
- Sodexo poukázky za dny bez úrazu – 1x za 3 měsíce 500,-Kč
- Flexi passy (po 6 měsících)
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dopravu (podle bydliště)
- Relokační balíček (podle bydliště)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost zabývající se výrobou skleněných obalů pro potravinářský průmysl je světovou špičkou ve svém oboru. Nově mezi sebe přivítá absolventy technických univerzit.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství, elektrotechnika, výroba

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Absolventi VŠ technického zaměření (fakulta elektrotechnická, strojní, chemická), až 3 roky po škole
- Nutná znalost komunikativní angličtiny (cestování a komunikace s absolventy a manažery ze zahraničí)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4420103  Datum zveřejnění: 8.9.2022