Vedoucí projektů / Projektový manažer | Strojírenství | Pardubický kraj

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc- Pololetní odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme "Technického Project Engineera/Technického Projektového manažera" pro našeho klienta, mezinárodní společnost patřící k nejprestižnějším v oboru, jenž vyvíjí, vyrábí a distribuuje brousicí stroje dle nejrůznějších požadavků zákazníků z oboru Automotive, Tooltec a Metalworking.

- koordinace a kontrola celkového průběhu zakázek od uzavření kontraktu až do expedice stroje k zákazníkovi
- aktivní spolupráce jak s jednotlivými odděleními, tak i se zákazníky / dodavateli
- řešení případné technické problematiky při realizaci zakázek
- reporting vedení společnosti o průběhu zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Perspektivní a stabilní zaměstnání
- Zajímavá a různorodá pracovní náplň s možností seberealizace
- Podpora kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
- Pololetní odměny
- Pružná pracovní doba
- Dovolená 25 dní
- Příspěvek na penzijní spoření
- Příspěvek na volnočasové aktivity formou Sodexo karty
- Dotované závodní stravování
- Finanční odměny při pracovních a životních výročích
- Firemní akce
- Firemní chalupy v Harrachově a ve Špindlerově Mlýně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ strojírenského/elektro zaměření
- znalost německého/anglického jazyka (B2)
- ŘP sk. B
- znalost a schopnost čtení strojírenské dokumentace
- ochota k dalšímu intenzivnímu vzdělávání v rámci firmy
- komunikativní, rétorické a organizační schopnosti
- schopnost práce v týmu, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4465834  Datum zveřejnění: 14.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc