Objektový technik - Elektrikář | Brno

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 38 000 Kč/měsícPráci na hlavní pracovní poměr Servisní vozidlo s parkováním v místě bydliště Služební mobilní telefon Stravenky v hodnotě 120,- Zdravotní volno Životní pojištění 5 týdnů dovolené Pojištění odpovědnosti jednosměnná pracovní doba (8 hodin)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Provádění běžných elektrikářských, údržbářských prací a oprav
- Zajišťování provozu technologií na svěřených objektech
- Koordinace odborných dodavatelů TZB (technické zabezpečení budov) - doprovod odborné firmy
- Zajišťování preventivní údržby
- Vypracování zpráv o případných nedostatcích, doporučení pro zlepšení
- Cestování mezi zajišťovanými objekty (služební automobil non-stop k dispozici)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Platné osvědčení dle Vyhlášky 50/1978Sb, min. §6
- Řidičský průkaz skupiny B
- Praxe v prostředí technického zabezpečení budov
- Ochota pohotovostní služby PO-NE / 2 x za měsíc
- Samostatnost
- Dobré komunikační schopnosti, flexibilita a zaměření na zákazníka
- Orientace v oboru "elektro"
- Základní znalost práce na počítači (MS Office)
- Schopnost pracovat s mobilními aplikacemi

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta, předního světového dodavatele outsourcingových služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servoisního Objektového Technika - Ektrikáře

Působení v lokalitě Brno a okolí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Opravny a servisy (kromě aut) a jiné osobní služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

4

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4474877  Datum zveřejnění: 29.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc