Store manager - sneakers lover

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Slovensko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
2 300 - 2 600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste milovník Sneakers a sportovního oblečení? Jste energická a komunikativní osobnost? :)

Máte zkušenost s vedením týmu a milujete komunikaci s lidmi?

Pro světového lídra v oblasti sportovního oblečení hledáme kandidáta na pozici Store Manager!

* Vedení týmu - cca 20 zaměstnanců, jejich rozvoj, školení a motivace - budete vést a motivovat svůj tým, aby vedl odváděl perfektní zákaznický servis a plnil obchodní cíle

* Budete kooperovat s obchodními partnery a úzce spolupracovat s Regionálním manažerem.

* Budete vytvářet budgety, forecasty a strategie. Budete spolupracovat s oddělením Loss prevention a compliance oddělením.

* Budete řídit celý provoz obchodu od A do Z :)

Co od Vás budeme potřebovat?

* Zkušenost na obdobné pozici

* Zkušenost s vedením svého týmu

* Komunikativní angličtina - budete komunikovat s centrálou v zahraničí

* Týmovost, orientace na detail

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Bonusy, prémie

* Sleva na firemní výrobky

* Spoustu dalších benefitů

Pokud Vás nabídka zaujala, budeme se těšit na Vaše CV v anglickém jazyce :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Světový lídr v oblasti sportovního oblečení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4507072  Datum zveřejnění: 24.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 300 EUR/měsíc