Asistent/ka prodeje - prémiová móda

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsícCelková výplata se skládá z fixní částky a provizí z prodeje.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Aktivní zákaznický prodej
- Komunikace s klienty
- Starost o hladký chod prodejny
- Komunikace s manažerem a ostatními členy týmu
- A mnoho dalšího...

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Bonusy z prodeje
- Sleva na firemní produkty
- A další...

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Miluješ módu a láká tě pracovat pro prémiovou módní značku?
Baví tě komunikace s lidmi a chceš být součástí fajn týmu?

Jestli ano, tak čti dál!

Právě hledáme kandidáta na pozici Asistent/ka prodeje na pobočku na Chodově!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4508070  Datum zveřejnění: 25.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc