Stavební mistr - mostní stavby | Praha

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- dozor a řízení stavebních prací na stavbách mostů
- práce s harmonogramem a technologickými předpisy
- výkon činností dle pokynů přímého nadřízeného v jednotlivých etapách stavby
- zabezpečení dodržování přísných předpisů v oblasti BOZP, PO, EMS a řízení jakosti na stavbě
- komunikace a koordinace prací jak subdodavatelů, tak vlastní pracovní skupiny
- účast při řešení provádění prací v souladu s věcnými, ekonomickými a časovými parametry stavby
- dohlížení na dodržování pracovní doby svých podřízených

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 20 dnů dovolené + 5 dnů osobního volna
- služební automobil i k soukromým účelům za výhodných podmínek
- stravenkový paušál v hodnotě 99 Kč/den
- zdravotní volno - Sick days
- možnost Multisport karty
- velmi dobré technické a sociální zázemí
- možnost kariérního růstu
- dlouhodobou perspektivu v silné zahraniční společnosti
- zajímavou a pestrou práci

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Místo výkonu práce - stavby v rámci ČR. (primárně Praha)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta, moderní, mezinárodní stavební koncern s pobočkami po celém Česku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

1

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pracovní zkušenosti na obdobné pozici min. 1 rok
- schopnost týmové práce pod vedením nadřízeného
- časová flexibilita, zodpovědnost, komunikativnost
- znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook)
- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
- pracovitost, svědomitost, chuť se učit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4535868  Datum zveřejnění: 10.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc