Servisní technik

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsíc13., 14. plat, měsíční bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budou Vaše úkoly?

diagnostika poruch přístrojů, analýza příčin a jejich odstranění, pravidelná údržba dle předpisů výrobce i dalších požadavků předepsaných různými předpisy a zákony
instalace přístrojů, uvádění do provozu, spolupráce s Project managementem během instalací, resp. demontáží zařízení
komunikace se zákazníky – podpora uživatelů po telefonu i pomocí řešení vzdálené správy
komunikace s pracovišti technické podpory v centrále společnosti, resp. výrobních továrnách
odpovědné a včasné vystavování servisních protokolů, zpráv o zásahu, protokolů o preventivní údržbě a další nutná administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co firma nabízí?

5 týdnů dovolené a další dny volna
měsíční bonusy
13. a 14. mzda
automobil i k soukromým účelům
systém firemního vzdělávání
pružná pracovní doba
telefon, notebook
a další :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

zdravotnické prostředky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?

elektrotechnické vzdělání podmínkou
angličtina na částečně komunikativní úrovni (materiály v angličtině, prvotní školení částečně v angličtině) nebo nemčina je také vítána
zkušenosti na obdobné pozici a zkušenosti se servisem "dražších" přístrojů výhodou, absolvent je také vítán
ochota pravidelně cestovat v rámci jižních Čech, tzn. být aktivní řidič
mechanická zručnost
zájem o tento obor, ochota se učit (kompletní zaučení může trvat i rok)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4590842  Datum zveřejnění: 31.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc