Stavbyvedoucí inženýrských sítí | Dopravní stavby | Královohradecký kraj

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Královohradecký kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc- motivující variabilní složka mzdy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- přímý dohled nad prováděním prací na základě smlouvy, technické dokumentace, harmonogramů a norem kvality ve spolupráci s ředitelem stavby,
- analýza a cenová optimalizace projektů po předchozí dohodě s investorem,
- poptávání nabídek, jejich hodnocení a vyjednávání se subdodavateli,
-vyúčtování provedených prací ve vztahu k investorovi a subdodavatelům.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 27 dnů dovolené,
- práci ve velké, profitující, stabilní stavební společnosti s mezinárodní působností,
- reálnou možnost osobního rozvoje a strategicko-manažerského sebeuplatnění,
- služební auto i k soukromým účelům,
- práci v přátelském a odhodlaném týmu složeném z odborníků,
- spolupráci na velkých a zajímavých projektech v rámci České republiky,
- motivující variabilní složku mzdy,
- možnost dalšího odborného vzdělávání,
- firemní automobil k soukromým účelům
- kartu multisport.

* nástup možný ihned!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho významného klienta, největší stavební společnost působící na polském trhu, která aktuálně buduje lokální tým lidí, se kterými chce spolupracovat na stavebních projektech v České republice a na Slovensku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí inženýrských sítí

Společnost je na trhu již více než 55 let, a je uznávaná a respektovaná i v zahraničí. Jako generální dodavatel nabízí služby v odvětví infrastruktury, včetně: silnic, železnic, letišť, komerčních budov, energetiky, průmyslu a ekologie.
Nabízíme zázemí stabilní, profitující společnosti s mezinárodní působností. Jakožto nový členem českého stavebního trhu, nabízí také možnost osobního rozvoje a strategicko-manažerského sebeuplatnění při práci na zajímavých velkých stavebních projektech.

Na této pozici najde uplatnění jak zkušený Stavbyvedoucí, tak i absolvent se stavebním vzděláním. Nabízíme různé úrovně seniority.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- schopnost řídit podřízený tým a stavební postupy,
- praxe při provádění inženýrských sítí v rámci dopravních staveb,
- zkušenosti s tvorbou rozpočtů,
- autorizace výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4722656  Datum zveřejnění: 11.12.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc