Jak Vám poradíme?

Staňte se s námi ServiceNow konzultantem/tkou! (Praha)

Devoteam, s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 42 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás první dny u nás čeká?

- Jako zaměstnanec Devoteamu se hned na začátku Vaší kariéry u nás zúčastníte školení zaměřeného na platformu ServiceNow
- Pod dohledem certifikovaných lektorů ServiceNow budete mít možnost získat certifikaci ServiceNow administrátora
- Školení jsme navrhli tak, aby obsahovalo mnoho úkolů z praxe, které Vám umožní si vyzkoušet a zažít, jak implementovat platformu ServiceNow a jak s ní dále pracovat
- Na programu budou také například základy scriptování, úvod do agilní metodiky, ITIL apod.
- Naučíte se mimo jiné také jak spravovat a udržovat tuto cloudovou platformu
- Školení bude probíhat osobně v termínu od 4.10. do 15.10. přímo v našich kancelářích v Praze na Ovocném trhu (samozřejmě pokud to coronavirus dovolí :)

A co Vás čeká následující dny?

- Komunikace se zákazníkem, návrh technického řešení, úprava ServiceNow platformy a její implementace na straně zákazníka

Kdy začínáme? Už 1. října! Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

- Školení a certifikace našich partnerů
- Smlouvu na dobu neurčitou od prvního dne začátku naší spolupráce
- Transparentní kariérní cestu
- 5 týdnů dovolené a 4 sick days ročně
- Stravenkový paušál
- Multisport karta
- Referral program
- Pracovní nářadí (laptop, telefon, firemní tarif)
- Kurz anglického jazyka
- Flexibilní pracovní doba

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás požadujeme?

- Zápal a nadšení pro IT
- Minimálně středoškolské vzdělání se zaměřením na oblast IT
- Analytické myšlení a komunikační um na vysoké úrovni
- Výhodou pro Vás bude základní technické povědomí z oblasti scriptingu, databází nebo odpovídající praxe z oboru
- Angličtina na komunikativní úrovni (jednak je to náš firemní jazyk a druhak ji budete potřebovat pro komunikaci se zákazníky)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We are digital transformarkers delivering innovative technology consulting for businesses and improving business performance by making companies truly digital. We are looking to hire technical consultants who are curious, creative and innovative and approach their jobs with a can-do attitude. You will work at the office located in the heart of Prague and serve customers from all over Europe.

At Devoteam, you will enjoy the best of both worlds: a big company operating in 18 countries and a friendly environment that gives you a “startup-ish” feel. Come to do the job of your dreams that you never dreamed of. Yet.

Ovocný trh 1096/8
110 00 Praha 1 - Staré Město

Kontakt

Kontaktní osoba: Ivana Frančíková
E-mail: poslat životopis
ID: 4159054  Datum zveřejnění: 9.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 42 000 Kč/měsíc