Reagujte bez životopisu

Hľadáme maliarov s praxou do Belgicka

dewytta, s.r.o

Miesto práce
Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
4 000 EUR/mesiacPríplatok za dochádzanie na projekt. Príspevok na PHM.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce/hlavné činnosti:
- maliarske práce na projektoch rôzneho typu a veľkosti
- súčasťou práce sú aj základné práce súvisiace s maľovaním - polepy, vysprávky...
- máme záujem o maliarov, ktorí majú skúsenosti s maľovaním a venovali sa tejto práci profesionálne
- ideálne hľadáme dvojice s autom

Doplňujúce informácie:
- práca na turnusy: 6/2 (možnosť sa dohodnúť aj na inom striedaní)
- počet odpracovaných hodín - 10 hodín denne, piatok až sobota
- firmou zabezpečené kvalitné ubytovanie rodinného typu - SZČO hradí 10 eur/noc. Odpočíta sa z týždennej faktúry.
- fakturácia každý týždeň podľa počtu odpracovaných hodín - splatnosť fa. 14 dní
- fa. vyplácané bez meškania

- finančné ohodnotenie - nástup 15 eur/ hod., dohoda istá
- navýšenie na základe pracovných skúseností a spokojnosti s vykonávanou prácou

Maliarov - profesionálov hľadáme pre stabilnú spoločnosť s dlhoročným pôsobením v sektore maliarskych služieb v Belgicku. Spoločnosť má v zahraničí vybudované meno, ktoré je zárukou kvality a férovosti voči obchodným partnerom v Belgicku aj na Slovensku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Dlhodobo pôsobiaca spoločnosť v maliarskych službách, ktorá podniká hlavne v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná, je dlhodobo pôsobiaca spoločnosť v maliarskych službách a podniká hlavne v zahraničí.
ID: 4309466  Datum zveřejnění: 22.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac