Skladník / Kvalitář – vhodné i pro ženy, mzda až 25 000 CZK

DEXIS Czech republic

Místo práce
Nádražní 334, Modřice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 26 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· Příjem a vychystávání zboží
· Vstupní a výstupní kvalitativní přejímka zboží (práce s posuvným měřidlem, kalibry, čtení
výkresů, norem a záznam do XLS souboru) - zaučíme
· Závozy zboží k zákazníkům (ŘP skupiny B)
Zaučení na pozici a ŘP VZV zajistíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

· práce na 1 směnu – ranní
· 25 dní dovolené
· příspěvek na stravné
· smlouva na dobu neurčitou
· firemní akce a jiné benefity

Informace o náboru

Chtěli byste začít s prací ve skladu, ale bojíte se, že Vás nepřijmou bez zkušeností?
Nám to nevadí, vše Vás naučíme a potřebná osvědčení a školení Vám zařídíme! Pokud jste již zkušený skladník, je to samozřejmě výhodou.
Do našeho kolektivu mezinárodní obchodní společnosti se sídlem v Modřicích, hledáme kolegu/kolegyni na pozici skladník-ce/kvalitář-ka.

Pozice je určena uchazečům/kám, kteří rádi kombinují manuální a administrativní práci.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· Týmový hráč
· Ochota učit se novým věcem
· Flexibilita (sklad 70 %, kvalita 30 %)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

DEXIS má zázemí v nadnárodní skupině Descours & Cabaud, která přes 235 let poskytuje služby profesionálům. Po 235 letech je společnost Descours & Cabaud předním dodavatelem pro průmysl a obchod. S nejširší nabídkou produktů na trhu, podporovanou největšími světovými a francouzskými výrobci, společnost Descours & Cabaud každodenně pomáhá svým klientům v oblasti stavebnictví, veřejných prací, průmyslu a ve veřejných nebo soukromých odvětvích.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4036719  Datum zveřejnění: 22.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc