Reagujte bez životopisu

Vedoucí týmu ve skladu (M/Ž) - mzda až 42 000,-

DHL Supply Chain s.r.o.

Místo práce
Brandýská, Jirny, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
36 000 - 42 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vedení týmu skladových operátorů
- Nastavování priorit, zadávání úkolů a kontrola kvality práce svěřeného týmu
- Reportování výsledků
- Předávání zpětné vazby
- Dodržování nastavených procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzdu až 42000,-
- Přátelský kolektiv
- Stravenky v hodnotě 90,- Kč, které plně hradíme
- Budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
- Hrazené pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli
- Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
- Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
- Pro sportovce nabízíme možnost karty MULTISPORT a zajistíme zdarma kartu do MAKRA
- Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Zkušenosti z logistiky
-Ochotu pracovat ve třísměnném provozu (6-14, 14-22, 22-6)
Výbornou znalost MS Office
-Trestní bezúhonnost

Právní informace: vlastníkem inzerátu je společnost DHL Automotive s.r.o.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Divize DHL Supply Chain je jednou z několika divizí společnosti DHL a vznikla sloučením Deutsche Post a společnosti Exel v roce 2005. V současné době zaměstnáváme přes půl milionu zaměstnanců na celém světě! DHL Supply Chain je globální jedničkou ve Smluvní logistice. V České republice zajišťujeme pro naše zákazníky komplexní logistické služby především v oblasti skladového hospodářství a transportu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4282241  Datum zveřejnění: 26.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc