Administrátor ve skladu (M/Ž)

DHL Supply Chain s.r.o.

Místo práce
Logistická 169/1, Cheb, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Budete řídit objednávky, v podstatě se stanete MOZKEM CELÉHO SKLADU
- Chcete v práci potkávat roboty? Pracujeme se špičkovými technologiemi
- Pojmy jako FIFO, SMART, WMS, INCONSO, SAP zapadnou do Vašeho slovníku
- Němčinu v práci určitě využijete, a to denně
- Pravidelné reportování a analýzy
- Být součástí týmu a zároveň se umět samostatně rozhodnout
- Počítat s rozvojem a výzvami do budoucna
..požadujeme trestní bezúhonnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Přátelský kolektiv
- Zdarma strava v kantýně
- Budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
- Hrazené pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli
- Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
- Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
- Pro sportovce nabízíme možnost karty MULTISPORT a zajistíme zdarma kartu do MAKRA
- Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Mírně pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Divize DHL Supply Chain je jednou z několika divizí společnosti DHL a vznikla sloučením Deutsche Post a společnosti Exel v roce 2005. V současné době zaměstnáváme přes půl milionu zaměstnanců na celém světě! DHL Supply Chain je globální jedničkou ve Smluvní logistice. V České republice zajišťujeme pro naše zákazníky komplexní logistické služby především v oblasti skladového hospodářství a transportu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4328115  Datum zveřejnění: 25.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc