Řidič Kamionu(střídač) C+E - 47.000-58.000,- čistého na pásce

DHL Supply Chain s.r.o.

Místo práce
Německo, Polsko, Belgie (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsícNáborový příspěvek 30.000,- Kč Finanční odměnu za doporučení zaměstnance - 40 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Dodávky komponentů v automobilovém průmyslu, které probíhají vždy od pondělí do pátku
-Kontrola nákladu a s tím spojené papírování

Zaměstnanecké výhody, benefity

-NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30.000,- Kč
-PŘÍJEM 47.000-58.000 KČ ČISTÉHO za mezinárodní přepravu
-A dále nabízíme:
-Nejnovější vozový park – Scania/Mercedes/Volvo
-Práci dodáváme zákazníkovi od pondělí do pátku
-Finanční odměnu za doporučení zaměstnance - 40 000 Kč
-25 dní dovolené
-Pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu
-Balíček zaměstnaneckých výhod - Cafeteria
-Shell Kartu - tankování za zvýhodněné ceny o 2,- až 6,- Kč/litr
-Příspěvek na penzijní pojištění

Informace o náboru

!!Centrála: Nepřevázka u Mladé Boleslavi.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

C, E

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Zkušenost s řízením kamionu vítáme
-Řidičský průkaz skupiny C+E, platný profesní průkaz, čipovou kartu TCHG
-Trestní bezúhonnost

"Právní informace: vlastníkem inzerátu je společnost DHL Automotive s.r.o.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Divize DHL Supply Chain je jednou z několika divizí společnosti DHL a vznikla sloučením Deutsche Post a společnosti Exel v roce 2005. V současné době zaměstnáváme přes půl milionu zaměstnanců na celém světě! DHL Supply Chain je globální jedničkou ve Smluvní logistice. V České republice zajišťujeme pro naše zákazníky komplexní logistické služby především v oblasti skladového hospodářství a transportu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4379005  Datum zveřejnění: 5.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc