Administrativní pracovník celního oddělení/celní referent (M/Ž)

DHL Supply Chain s.r.o.

Místo práce
Zděbradská, Říčany, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.12. 2022

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud se rozhodnete přidat k nám, budete poskytovat celní servis pro několik našich velkých zákazníků v rámci celních skladů, ale také pro zákazníky, jejichž zboží proclíváme do volného oběhu při příjmu zboží na naše sklady v Jažlovicích.

Na denní bázi budete "naskladňovat" zboží do celního skladu, proclívat zboží do volného oběhu napřímo, nebo po uskladnění v CS, vyskladňovat z celního skladu, vystavovat dokumenty a v neposlední řadě komunikovat s územním pracovištěm Nupaky.
Na měsíční bázi budete vykazovat zboží do systému. Také budete poskytovat podklady pro vyúčtování celních dokladů klientům a to společně se stanovením platby za celní dluhy.

To vše se bude odehrávat ve dvousměnném provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Zázemí moderní logistické firmy s mnohaletou tradicí na českém trhu – centrála Jažlovice (Říčany u Prahy)
-Stravenky v hodnotě 90 Kč/den plně hrazené námi
-Týden volna navíc pro svou rodinu a přátele (25 dní dovolené)
-Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
-Svozový autobus na/ze směny z Opatova (metro C) zdarma
-Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
-Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA – odměňujeme zaměstnance za loajalitu
-Pro sportovce nabízíme možnost karty MULTISPORT a zajistíme zdarma kartu do MAKRA
-Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
-Chyb se bát nemusíte, zajistíme vám i pojistku odpovědnosti a nabízíme penzijní pojištění

Informace o náboru

Právní informace: vlastníkem inzerátu je společnost DHL Solutions k.s.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Znalost anglického jazyka (většina komunikace přes e-mail)
- Znalost celní problematiky - NENÍ PODMÍNKOU!
- Uživatelská znalost práce na počítači
- Organizační schopnosti - zkrátka umíte si plánovat dobře pracovní činnosti
- Řidičské oprávnění skupiny B (dojezd do práce)
* Vlastnosti jako - komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost
* Ochota pracovat na dvě směny (ranní 7:00 - 15:15 hod; odpolední 13:00 - 21:15 hod)
* Trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Divize DHL Supply Chain je jednou z několika divizí společnosti DHL a vznikla sloučením Deutsche Post a společnosti Exel v roce 2005. V současné době zaměstnáváme přes půl milionu zaměstnanců na celém světě! DHL Supply Chain je globální jedničkou ve Smluvní logistice. V České republice zajišťujeme pro naše zákazníky komplexní logistické služby především v oblasti skladového hospodářství a transportu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Eva Konečná
Tel.: +420727975231
E-mail: poslat životopis
ID: 4450537  Datum zveřejnění: 21.11.2022