Dispečer/ka přepravy - vhodné i pro řidiče a řidičky!

DHL Supply Chain s.r.o.

Místo práce
Loděnická, Pohořelice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 36 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Plánovat, řídit a monitorovat přepravy
-Komunikovat s řidiči
-Pracovat ve spedičním systému společnosti, organizovat sběrné přepravy
-Komunikovat se skladem, určovat priority nakládky/vykládky

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
-Zajímavé finanční ohodnocení ušité na míru
-Stravenky v hodnotě 90,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
-SHELL kartička - zvýhodněné tankování o 2,- až 6,- Kč/litr
-25 dní dovolené
-Výhodnější tarify od O2 a T-Mobile
-Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA
-Multisport kartu
-Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
-Pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu
-Jazykové vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Doprava, logistika

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Znalost předpisu silniční dopravy (561/2006, AETR - režim řidičů)?
-Geografii České Republiky
-Trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Divize DHL Supply Chain je jednou z několika divizí společnosti DHL a vznikla sloučením Deutsche Post a společnosti Exel v roce 2005. V současné době zaměstnáváme přes půl milionu zaměstnanců na celém světě! DHL Supply Chain je globální jedničkou ve Smluvní logistice. V České republice zajišťujeme pro naše zákazníky komplexní logistické služby především v oblasti skladového hospodářství a transportu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4468854  Datum zveřejnění: 18.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc