SKLADOVÝ OPERÁTOR - PICKER - BOR U TACHOVA

DHL Supply Chain s.r.o.

Místo práce
Nová Hospoda 26, Okres Tachov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Přípravu objednávek dle požadavku zákazníka
  • Balení, etiketování a kompletování zboží
  • Práce se skenerem
  • Třídění vráceného zboží
  • Čeká vás pečlivé zaškolení

POŽADUJEME:

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Praxi na pozici ve skladu - výhodou
  • Nekonfliktní vystupování a týmového ducha
  • Komunikační dovednosti vč. znalosti českého jazyka

NABÍZÍME:

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Sezónní bonusy

  • Plně hrazené stravenky
  • Systém

    Cafeterie

    Multisport kartu

    , penzijní a životní pojištění, výhodné mobilní tarify (O2/T-Mobile), slevové programy
  • Práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Pracoviště: Bor u Tachova (Nová Hospoda)

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Právní informace: vlastníkem inzerátu je společnost DHL Solutions k.s.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na dopravu
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Divize DHL Supply Chain je jednou z několika divizí společnosti DHL a vznikla sloučením Deutsche Post a společnosti Exel v roce 2005. V současné době zaměstnáváme přes půl milionu zaměstnanců na celém světě! DHL Supply Chain je globální jedničkou ve Smluvní logistice. V České republice zajišťujeme pro naše zákazníky komplexní logistické služby především v oblasti skladového hospodářství a transportu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4505040  Datum zveřejnění: 20.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc