Vedoucí týmu údržby M/Ž

DHL Supply Chain s.r.o.

Místo práce
Logistická 169/1, Cheb, Okres Cheb, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?

  • Pracovat ve třísměnném provozu
  • Odpovědnost za správu a údržbu provozu a technologií
  • Vést tým techniků údržby
  • Dosahovat stanovených pracovních cílů a hledat nejlepší možná řešení problémů
  • Provádět kontrolu zařízení a technického vybavení skladu
  • Zajišťovat odstranění závad
  • Reporting, vedení provozní dokumentace

Co od Vás očekáváme?

  • Znalost MS Office
  • Středně pokročilou znalost angličtiny
  • Vyhláška 50 výhodou
  • Schopnost řídit tým, pravidelně jej hodnotit a poskytovat konstruktivní zpětnou vazbu

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Přátelský kolektiv a příjemné prostředí
  • Uvedení do role a důkladný zácvik od zkušenějších kolegů
  • Stravování zcela zdarma v naší vyhlášené kantýně
  • Budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • Hrazené pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli
  • Plat dostanete vždy pravidelně k 10. dni v měsíci
  • Nabízíme příspěvek na penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • Pro sportovce nabízíme možnost karty MULTISPORT a zajistíme zdarma kartu do MAKRA
  • K dispozici budete mít ochranné prostředky a oblečení
  • Pracovat budete v čistém a bezpečném prostředí
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Právní informace: vlastníkem inzerátu je společnost DHL Solutions k.s.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Mobilní telefon
Možnost si napracovat hodiny
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na dopravu
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Divize DHL Supply Chain je jednou z několika divizí společnosti DHL a vznikla sloučením Deutsche Post a společnosti Exel v roce 2005. V současné době zaměstnáváme přes půl milionu zaměstnanců na celém světě! DHL Supply Chain je globální jedničkou ve Smluvní logistice. V České republice zajišťujeme pro naše zákazníky komplexní logistické služby především v oblasti skladového hospodářství a transportu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců