Náborář/ka (0,5-1,0 úvazek i práce z domova)

DHL Supply Chain s.r.o.

Místo práce
Pohořelice, Loděnická 963, Okres Břeclav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho pohořelického HR týmu hledáme někoho, kdo se nezalekne dynamického prostředí logistiky, a kdo by nám rád pomohl nejen s náborem, ale i s novými nápady a employer brandingem.

Jaké to u nás je?

  • Budete mít tým, na který se budete moci spolehnout, a s kterým se často zasmějete
  • Na této pozici nabízíme velkou míru flexibility (práci z domova a částečný úvazek)
  • I když jsme mezinárodní korporace, tak si budete užívat obrovské množství volnosti
  • Máme dobré vztahy s manažery a kolegy v HR (NPSku máme jednu z největších na světě v rámci celé divize)
  • DHL je držitelem prestižního ocenění TOP EMPLOYER 2022 a k zaměstnancům se chová férově

Co od nás získáte?

  • Plně hrazené stravenky, penzijní připojištění, zlevněnou nabídku od tel. operátorů pro Vaší rodinu
  • 25 dní dovolené a flexibilní pracovní úvazek
  • Stabilitu, kariérní růst a celou řadu certifikovaných školení
  • Možnost naučit se něco nového, ale také přicházet s novými myšlenkami
  • Spolupráci na všemožných projektech od employer brandingu až po procesní řízení
  • Pravidelnou práci z domova
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

Co bude Vaší náplní práce?

  • Hledání těch nejefektivnějších cest ke kandidátům (bílé i modré límečky)
  • Řízení náboru od sestavení inzerce až po získávání zpětných vazeb od manažerů
  • Monitoring trhu a celkově se vzdělávat v oblasti talent acqusition
  • Udržovat dobré vztahy s manažery, HR kolegy i kandidáty, tak aby vše fungovalo
  • Spolupráce na náborových kampaních, zlepšování procesů a všeho co dotýká náboru

Co od Vás čekáme?

  • Anglický jazyk na úrovni B1/B2
  • Zkušenosti s náborem/HR min. 1 rok
  • Soběstačnost a schopnost určovat si priority
  • Chuť přicházet s novými nápady
  • Trestní bezúhonnost

Právní informace: Vlastníkem inzerátu je společnost DHL Supply chain s.r.o.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Občerstvení na pracovišti
Kafetérie
Mobilní telefon
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní akce
Bonusy/prémie
Příspěvek na dopravu
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Divize DHL Supply Chain je jednou z několika divizí společnosti DHL a vznikla sloučením Deutsche Post a společnosti Exel v roce 2005. V současné době zaměstnáváme přes půl milionu zaměstnanců na celém světě! DHL Supply Chain je globální jedničkou ve Smluvní logistice. V České republice zajišťujeme pro naše zákazníky komplexní logistické služby především v oblasti skladového hospodářství a transportu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců