Specialista obchodu pro transport – Speditér (m/ž)

DHL Supply Chain s.r.o.

Místo práce
Nepřevázka 153, Nepřevázka, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 39 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

  • Organizovat a projednávat zakázky související s přepravou, skladováním nebo distribucí zboží
  • Smluvně zajišťovat přepravy a komunikovat s dopravci i zákazníky
  • Vybírat vhodné dopravce, kontrolovat objednávky a fakturace
  • Spolupracovat s odděleními napříč DHL

Co od Vás potřebujeme?

  • Anglický, nebo německý jazyk na komunikativní úrovni – budete komunikovat ohledně realizace přeprav také se zahraničními zákazníky a dopravci
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Zkušenosti s obchodem výhodou nikoliv podmínkou
  • Trestní bezúhonnost

Co Vám nabízíme?

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Řádně a rádi Vás proškolíme
  • Zajímavé finanční ohodnocení ušité na míru
  • Stravenky v hodnotě 90,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • Shell Kartu - tankování za zvýhodněné ceny
  • 25 dní dovolené
  • Výhodnější tarify od O2 a T-Mobile
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – Cafeteria
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
  • .. a spousty dalších benefitů!

Místo pracoviště: Nepřevázka u Mladé Boleslavi

Právní informace: vlastníkem inzerátu je společnost DHL Automotive s.r.o.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Divize DHL Supply Chain je jednou z několika divizí společnosti DHL a vznikla sloučením Deutsche Post a společnosti Exel v roce 2005. V současné době zaměstnáváme přes půl milionu zaměstnanců na celém světě! DHL Supply Chain je globální jedničkou ve Smluvní logistice. V České republice zajišťujeme pro naše zákazníky komplexní logistické služby především v oblasti skladového hospodářství a transportu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců