Specialista interního IT systému (m/ž)

DHL Supply Chain s.r.o.

Místo práce
16, Nepřevázka, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomozte nám

spravovat

a

vylepšovat

náš interní transportní systém pro

distribuci zboží

námi skladovaných i externích zákazníků! Jsme

lídři trhu

a tomu musí odpovídat naše procesy i nástroje!

Co budete dělat?

  • Kontrolovat fungování

    transportního systému (TMS)

    společně se všemi souvisejícími podpůrnými procesy
  • Efektivně řešit problémy a kontrolovat realizaci jejich řešení, komunikovat se zákazníkem a dodavatelem
  • Řešit "běžné" systémové problémy, dotazy a požadavky jak ze strany operativy tak i zákazníka
  • Tvořit

    reporty a analýzy

  • Testovat a implementovat nové verze systému a změnové požadavky
  • Podporovat a udržovat přidružené aplikace/moduly transportního systému
  • Zdokonalovat TMS

    a jeho přidružené aplikace/moduly (např. Truck & Trace)
  • Udržovat a kontrolovat EDI komunikaci se zákazníky
  • Zabezpečovat IT techniku a přístupy pro uživatele

Co je k tomu potřeba?

  • Angličtina

    na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • Znalost

    MS Office, základní znalost SQL

  • MS Power BI výhodou (není podmínkou)
  • Být časově flexibilní a komunikativní
  • Nadšení

    a chuť učit se novým dovednostem

Co Vám za to nabízíme?

  • Prestiž a stabilitu spojenou se jménem DHL
  • Možnost podílet se na samotném

    vývoji našeho SW

  • 90,- Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dní

    dovolené
  • Nové kanceláře

    a opravdu pěkné zázemí
  • Na míru šitý zaškolovací program, který Vám pomůže v začátcích
  • Certifikované

    DHL tréninky a jazykové kurzy

  • a další benefity (

    Cafeterie

    , Multisport karta, výhodné telefonní tarify, penzijní pojištění,

    Shell

    karta, pojištění odpovědnosti aj…)

Místo pracoviště: Nepřevázka u Mladé Boleslavi

"Právní informace: vlastníkem inzerátu je společnost DHL Automotive s.r.o."

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Občerstvení na pracovišti
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Divize DHL Supply Chain je jednou z několika divizí společnosti DHL a vznikla sloučením Deutsche Post a společnosti Exel v roce 2005. V současné době zaměstnáváme přes půl milionu zaměstnanců na celém světě! DHL Supply Chain je globální jedničkou ve Smluvní logistice. V České republice zajišťujeme pro naše zákazníky komplexní logistické služby především v oblasti skladového hospodářství a transportu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4529173  Datum zveřejnění: 28.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc