Reagujte bez životopisu

Skladník s VZV (m/ž) - MZDA 36 450,- Kč + stravenky

DHL Supply Chain s.r.o.

Místo práce
Nepřevázka 153, Nepřevázka, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

DHL je špička v oblasti skladového hospodářství a férový zaměstnavatel, který Vám vždy pošle výplatu včas.

Proč u nás pracovat? Protože nabízíme:

  • PŘÍJEM VÍCE NEŽ 36 450,-
  • Práci, která je vhodná pro muže i ženy
  • 25 dní dovolené
  • Plně hrazené 90,- Kč stravenky/den, výhodný tarif, multisport karta, makro karta a další
  • Super kolegy a práci v přátelském, bezpečném a čistém prostředí
  • Podporu a tréninky, které Vám posunou na vyšší pozice
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek za docházku
  • Pojištění pro případ, že při práci dojde ke škodě
  • Výhodné nabídky telefonních operátorů i pro rodinu
  • Shell kartu – tankujeme zvýhodněné ceny
  • DHL akce pro naše zaměstnance
  • Férové jednání

Co budete dělat?

  • Vyskladňovat/naskladňovat kamiony
  • Pracovat se scannerem v rámci informací o ukládání palet
  • Zajišťovat plynulý chod skladu

Požadavky, které máme ...

  • Zkušenosti s řízením VZV
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu od pondělí do pátku
  • Trestní bezúhonnost

Místo pracoviště: Nepřevázka u Mladé Boleslav
Možnost dopravy: MHD č. autobusu 42

(více Vám povíme na pohovoru)

Právní informace: Vlastníkem inzerátu je společnost DHL Automotive s.r.o.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost delšího neplaceného volna
Možnost si napracovat hodiny
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na dopravu
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Divize DHL Supply Chain je jednou z několika divizí společnosti DHL a vznikla sloučením Deutsche Post a společnosti Exel v roce 2005. V současné době zaměstnáváme přes půl milionu zaměstnanců na celém světě! DHL Supply Chain je globální jedničkou ve Smluvní logistice. V České republice zajišťujeme pro naše zákazníky komplexní logistické služby především v oblasti skladového hospodářství a transportu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4586875  Datum zveřejnění: 25.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc