Reagujte bez životopisu

Vedoucí směny

DHL Supply Chain s.r.o.

Místo práce
Brandýská 10, Jirny, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 47 940 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?

  • Stanete se klíčovým článkem našich operací, bez kterého nejde mít motivovaný tým a plnit naše cíle
  • Organizovat a kontrolovat práci jednotlivých týmů
  • Vyhodnocovat pracovní výkony jednotlivých týmů a zavádět nápravná opatření
  • Připravovat podklady pro hodnocení pracovníků a jejich odměňování
  • Kontrolovat dodržování provozních standardů, procesů a procedur
  • Připravovat podklady pro reportování
  • Vést pravidelné provozní porady
  • A také se podílet na projektech vedoucích ke zlepšení produktivity, snížení nákladů a zvyšování kvality

Co potřebujeme?

  • Praxi ve vedení většího kolektivu minimálně 2 roky
  • Komunikativního kolegu, který bude motivovat své podřízené k dosažení plánovaných úkolů
  • Týmového hráče, který umí komunikovat i v angličtině
  • Někoho, pro koho je bezpečnost práce a kvalita na prvním místě
  • Člověka schopného pracovat samostatně, se silnými organizačními a rozhodovacími schopnostmi
  • Kandidáta ochotného pracovat ve směnném provozu
  • Trestní bezúhonnost

Co Vám nabízíme?

  • Práci v dynamickém prostředí a v dobrém kolektivu
  • Zázemí stabilního zaměstnavatele
  • Prostor pro seberealizaci & rozvoj
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč, plně hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dní dovolené
  • Volné víkendy a svátky
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (Multisport karta, Macro karta, penzijní nebo životní připojištění, výhodné tarify- pro vás i vaši rodinu, a mnoho dalšího)
  • Svozový autobus z Černého Mostu

Právní informace: vlastníkem inzerátu je společnost DHL Automotive s.r.o.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Divize DHL Supply Chain je jednou z několika divizí společnosti DHL a vznikla sloučením Deutsche Post a společnosti Exel v roce 2005. V současné době zaměstnáváme přes půl milionu zaměstnanců na celém světě! DHL Supply Chain je globální jedničkou ve Smluvní logistice. V České republice zajišťujeme pro naše zákazníky komplexní logistické služby především v oblasti skladového hospodářství a transportu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců