Reagujte bez životopisu

Administrativní pracovník ve skladu

DHL Supply Chain s.r.o.

Místo práce
Logistická 169, Cheb, Okres Cheb, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 36 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?

  • Budete administrativně řídit tok materiálů a zboží
  • Není to čistě kancelářská práce – budete se pohybovat i po skladu
  • Budete spojkou mezi skladem, zákazníkem a dopravci
  • Upravovat reporty v Excelu, které si stáhnete ze systému
  • Stanete se součástí týmu, kde se jeden neobejde bez druhého
  • Budete pracovat s dokumenty, jak tištěnými, tak v počítači

Co od Vás očekáváme?

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Komunikativní angličtinu
  • Samostatnost a schopnost dotahovat úkoly do konce
  • Práci s filtry, základními vzorci a tvorbu tabulek v Excelu – žádná makra nepotřebujeme
  • Trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Přátelský kolektiv a příjemné prostředí
  • Příspěvek na dopravu
  • Uvedení do role a důkladný zácvik od zkušenějších kolegů
  • Stravování zcela zdarma v naší vyhlášené kantýně
  • Budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • Hrazené pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli
  • Plat dostanete vždy pravidelně k 10. dni v měsíci
  • Nabízíme příspěvek na penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • Pro sportovce nabízíme možnost karty MULTISPORT a zajistíme zdarma kartu do MAKRA
  • K dispozici budete mít ochranné prostředky a oblečení
  • Pracovat budete v čistém a bezpečném prostředí
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Právní informace: vlastníkem inzerátu je společnost DHL Solutions k.s.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Divize DHL Supply Chain je jednou z několika divizí společnosti DHL a vznikla sloučením Deutsche Post a společnosti Exel v roce 2005. V současné době zaměstnáváme přes půl milionu zaměstnanců na celém světě! DHL Supply Chain je globální jedničkou ve Smluvní logistice. V České republice zajišťujeme pro naše zákazníky komplexní logistické služby především v oblasti skladového hospodářství a transportu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců