Zámečník – Montážník 21 000,-Kč (Valtice)

Diallogue Česká republika a.s.

Místo práce
Jihomoravský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 100 až 150,-Kč /hod (podle zkušeností)
- 25 dní dovolení
- Zákonné příplatky
- Dotované stravování v závodní jídelně
CELKEM SI NAŠI ZAMĚSTNANCI NA TÉTO POZICI VYDĚLÁVAJÍ 16 000 ČISTÉHO KAŽDÝ MĚSÍC + výše uvedené výhody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta, významnou společnost s dvacetiletou tradici zaměřenou na konstrukci, projekci a výrobu potravinářských strojů., hledáme nové členy pracovního týmu na pozici zámečník.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Základní vzdělání (praxe ve čtení strojírenských výkresů)
- Týmová spolupráce a odolnost vůči stresu
- Disciplína, spolehlivost, preciznost a flexibilita
- ochota pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme silná společnost s mezinárodním zázemím, využívající mnoholetých zkušeností na českém trhu personálního leasingu.Společnost Diallogue je stabilním zaměstnavatelem, firmou, která ve svých zaměstnancích vidí svůj potenciál

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3212188  Datum zveřejnění: 11.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21000