Operátor/ka výroby 20 500,- Kč (Brno-Slatina)

Diallogue Česká republika a.s.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou společnost s dvacetiletou tradici v nástrojářské výrobě a v produkci precizních vstřikovacích forem a vstřikovacích dílců, hledáme nové členy pracovního týmu na pozici Operátor (jednoduchá manuální práce, plastové výlisky)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Základní mzda 80,-Kč/hod

• Bonus až 3000,-Kč

• Bonus docházkový 1500,-Kč

• Příplatek za práci v noci cca 600,-Kč

• Příplatek za práci v sobotu a neděli cca 500 .-Kč

• Stravenka 100,-Kč /Den

Celkové platové podmínky cca 15 500 Kč ČISTÉHO za měsíc + stravenky (podrobnosti se dozvíte na místě pohovoru)

Informace o náboru

NABÍZÍME DLOUHODOBOU A STABILNÍ PRÁCI
Info o společnosti a další volné pozice na www.diallogue.eu .
V případě zájmu nám zašlete životopis, všechny uchazeče vyrozumíme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

výroba z plastů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Základní vzdělání
• Práce ve stoje
• Pečlivost
• Dobrý zdravotní stav
• Ochotu pracovat v nepřetržitém 12 hod. provozu
• Práce vhodná pro ženy
• Nástup ihned.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme silná společnost s mezinárodním zázemím, využívající mnoholetých zkušeností na českém trhu personálního leasingu.Společnost Diallogue je stabilním zaměstnavatelem, firmou, která ve svých zaměstnancích vidí svůj potenciál

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3222511  Datum zveřejnění: 23.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20500