Pracovník kontroly kvality

DIEFFENBACHER-CZ, hydraulické lisy, s.r.o.

Místo práce
Řípská 15, 62700 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 36 000 CZK / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zavádění systému kvality dle standardů ISO
* Vytváření interních směrnic, procesů a kontrola jejich dodržování
* Optimalizace procesů řízení kvality ve firmě
* Vedení zákaznických požadavků na kontrolu
* Provádění interních auditů
* Řešení reklamací a řízení nápravných opatření
* Vyhotovení výstupní dokumentace
* Komunikace se zahraničními zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Pevné zázemí firmy s dlouholetou tradicí
* Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu
* Příspěvky na stravování, kulturu a sport
* Motivační systém odměn, 13. plat, 5 týdnů dovolené, služební telefon, PC
* Profesní a jazykové kurzy přímo v zázemí společnosti
* Možnost dalšího vzdělávání v oboru
* Flexibilní začátek a konce pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Strojírenské vzdělání
* Znalosti metod kontroly kvality
* Komunikační a organizační schopnosti, rozhodnost, důslednost, samostatnost, časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma DIEFFENBACHER-CZ, s.r.o., dodává od roku 1992 na český trh hydraulické lisy pro tváření kovů a plastů. V rámci mezinárodní skupiny vyrábíme části investičních celků pro dřevozpracující, automobilový a přidružený průmysl.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3257286  Datum zveřejnění: 30.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 32 000 - 36 000 CZK / měsíc