Lead tester - mobile apps

Digital Privacy Lab s.r.o.

Miesto práce
Štefanovičova 8, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 2400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mypio.com je start-up, ktorý umožňuje užívateľom ľahko získať druhé telefónne číslo na volanie a posielanie SMS správ prostredníctvom mobilnej aplikácie, bez potreby druhej SIM karty. Momentálne fungujeme ako mobilný operátor v Rakúsku, od apríla rozširujeme služby aj do Nemecka a neskôr do ďalších krajín EU.

Do nášho vývojového tímu v Bratislave hľadáme kolegu, ktorý by si zobral na starosť efektívne nastavenie QA procesov a zabezpečovanie kvality dodávaného softvéru. Okrem natívnych aplikácií pre iOS a Android, testovanie zahŕňa aj webový portál pre zákazníkov a interné nástroje.

Zamestnancovi ponúkame:
- medzinárodné start-up prostredie s modernými kanceláriami v centre Bratislavy
- príležitosť ovplyvniť novovytvorenú spoločnosť a existujúci produkt
- dynamické pracovné prostredie, zaujímavé výzvy a skvelý tím
- motivačné ohodnotenie

V našom tíme dostanete príležitosť zdieľať a realizovať svoje nápady, ako aj získať skúsenosti z práce v medzinárodnom tíme v zaujímavej oblasti telekomunikácií.

Pošlite nám formátovaný životopis, ktorý popisuje vaše skúsenosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Information Technology, Telecommunications, Engineering

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ako úspešný kandidát by si mal mať:
- predchádzajúce skúsenosti so SCRUM, písaním testovacích scenárov a samotným testovaním softvéru
- záujem o mobilné aplikácie a súvisiace technológie
- skúsenosti s analýzou problémov a log súborov
- ovládať princípy HTTP komunikácie
- znalosť nástrojov Jenkins, JIRA a Confluence

Vítané sú aj:
- znalosť niektorého zo skriptovacích jazykov
- skúsenosti s automatizovaným testovaním
- skúsenosti s TestFlight alebo Crashlytics a ovládanie procesu publikovania mobilných aplikácií do Play Store/App store

Sme rakúsky technologický start-up so sídlom vo Viedni a vývojovím centrom v Bratislave. Vytvorili sme inovatívnu službu mypio, ktorá umožňuje používateľom zaregistrovať sa cez mobilnú aplikáciu a vyžívať ďalšie mobilné číslo na volanie a SMS bez potreby druhej SIM karty. Služba v súčasnosti pôsobí v Rakúsku, aktuálne ju spúšťame v Nemecku a v nasledujúcich rokoch máme ambície stať sa stabilným hráčom na európskom trhu. Snažíme sa robiť hlasovú komunikáciu praktickú a prístupnú pre všetkých prostredníctvom bežných a budúcich technológií (GSM, VoIP a Voice over LTE).
ID: 3313279  Datum zveřejnění: 20.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1600 - 2400 EUR