Specialista finančních rizik - junior, 40 000 Kč

DISPONERO s.r.o.

Místo práce
Praha 8, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
11/2019
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš ekonomické vzdělání, zajímá tě finanční trh a nebojíš se čísel? Ozvy se nám. Dáme šanci i absolventům a juniorům s kratší praxí, vše tě naučíme.

- provádění analýz a pravidelných aktualizací parametrů finančích rizik,
- nastavování nových produktů a nástrojů,
- reporting, příprava statistik,
- sledování portfolia klientů, zákaznický servis,
- definování zdrojů dat, vytváření datového modelu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup mzda 40 - 50 000 Kč,
- stravenky, 25 dní dovolené, multisport karta, příspěvky na MHD,
- příspěvky na penzijní pojištění, jazykové kurzy, školení,
- přátelské pracovní prostředí,
- pracoviště Praha 8,
- zaměstnání do kmene firmy.

Informace o náboru

Zaměstnáné do kmene firmy. Agentura pouze vyhledává a doporučuje kandidáty.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ ekonomické/finanční vzdělání,
- komunikativní angličtina podmínkou (mezinárodní prostředí),
- orientace na finančním trhu či na trhu cenných papírů výhodou,
- znalost databází, MS Access, SQL výhodou,
- časová flexibilita, přesnost, zodpovědnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hledáme vhodné uchazeče napříč obory!

Pokud hledáte novou práci, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaše zprávy.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3783589  Datum zveřejnění: 10.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 50 000 Kč/měsíc