Reagujte bez životopisu

Specialista životního prostředí

DISPONERO s.r.o.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

spolupráce na udržování systému environmentálního managementu
hodnocení a minimalizace rizik ohrožující životní prostředí (ŽP)
účast na organizaci programů na ochranu ŽP
plánování a realizace školení zaměstnanců společnosti v této oblasti
spolupráce při řešení stížností na dodržování pravidel ochrany ŽP
řízení interních auditů EMS
tvorba dokumentace spojené s ochranou ŽP, komunikace s příslušnými orgány, reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

mzda podle Vašich zkušeností (až 60.000,- Kč)
mimořádné bonusy ke mzdě
příspěvek na připojištění
možnost navštěvovat jazykové kurzy, či jiná odborná školení
akční mobilní tarify pro Vaše výhodnější volání
příspěvek na Cafeterii
příspěvek na zdravotní péči
příspěvek na stravování, závodní jídelna
firemní, kulturní, rodinné akce pro Vás a Vaše blízké

Informace o náboru

V případě dotazů k pracovní nabídce nás neváhejte kontaktovat! Těšíme se na Vaše reakce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive mezinárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ (obor ekologie a příbuzný výhodou)
praxe na obdobné pozici nezbytná (obor automotive nebo strojírenství)
znalost angličtiny pro denní využití (ústně i písemně)
pokročilá znalost normy ISO 14 001, schopnost aplikovat v praxi
znalost příslušné legislativy v oblasti nákládání s odpady, chemickými látkami, obalové hospodářství, ochrana ŽP, aj.
ovládání práce na PC (MS Office) je samozřejmostí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hledáme vhodné uchazeče napříč obory!

Pokud hledáte novou práci, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaše zprávy.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3932458  Datum zveřejnění: 2.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc