Pieskovač

DIT en Larex Vakpersoneel B.V.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 730 EUR/mesiacJedna o netto castku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nášho klienta na západe Holandska budete pracovať ako pieskovač v odbore konzervovanie kovov. Ste schopní zabezpečiť správnu prípravu produktov podľa stanovených noriem a predpisov. Máte dostatočný skúsenosti, aby ste mohli vykonávať rôzne úkony. Tým je myslené predbežné opracovanie, pieskovanie, nastavenie zariadenia, drobná údržba a opravy, a nahlásenie prípadných škôd.

• Mzda od 450 do 500 EUR netto za týždeň, za 40-hodinový pracovný týždeň
• Náhradu cestovných výdavkov (ak je to relevantné)
• Týždennú výplatu mzdy
• Ubytovanie bez extra nákladov zo strany zamestnanca, jednolôžkovú izbu a wi-fi
• Pracovné podmienky v súlade s kolektívnou zmluvou asociácie personálnych agentúr NBBU

Okrem vyššie uvedenej mzdy od nás dostanete:
• Zdravotné poistenie
• Nárok na dôchodok
• OOPP (osobné ochranné pracovné prostriedky)
• Možnosť získať certifikát VCA
• Ak pricestujete vlastným autom: 0,19 € / km z ubytovania do práce, a to od prvého kilometra.
• Pomoc pri podaní žiadosti o vydanie osobného identifikačného čísla BSN

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilná firma pôsobiaca na uzemí Holandska

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Najmenej jednoročné skúsenosti ako pieskovač
• Skúsenosti s ručným pieskovaním
• Skúsenosti so strojovo prevádzkovanom tryskaním
• Znalosť bezpečnostných predpisov
• Vodičský preukaz skupiny B
• Vlastné auto (výhodou)
• Znalosť angličtiny a / alebo holandčiny

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3929661  Datum zveřejnění: 28.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 730 EUR/mesiac