Programový ředitel

Divadlo Za komínem z.s.

Místo práce
Kamarytova 180, 396 01 Humpolec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Tvorba programu a jeho realizace
• Spolupodílení se na vytváření strategie rozvoje divadla a jeho naplňování
• Vyhledání a realizace grantových příležitostí
• Personální vedení týmu
• Spolupráce na PR strategii a marketingu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Unikátní příležitost se zásadním způsobem spolupodílet na vytvoření nové scény
• Zázemí se stálou a výjimečnou scénou v Humpolci
• Přátelský kolektiv
• Pružná pracovní doba
• Zázemí stabilní společnosti
• Odpovídající odměnu neziskové organizaci

Informace o náboru

Požadavky k přihlášce do výběrového řízení:
• Profesní životopis
• Motivační dopis
• Stručný návrh vlastní programové koncepce
• Vize budoucího směřování Divadla Za Komínem
• Přihlášky zasílejte do 30. 10. 2021 na adresu [email protected]
• Další informace o divadle na www.divadlozakominem.cz

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Umění a kultura

Praxe na pozici/v oblasti

Řízení kulturní neziskové organizace

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ vzdělání s minimálně tříletou praxí v řízení kulturní neziskové organizace
• Přehled o divadelní a hudební scéně
• Odpovídající organizační a komunikační schopnosti
• Zodpovědnost a nadšení při budování nově vzniklé scény
• Výbornou prezentaci na domácí scéně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Divadlo Za Komínem z.s. vyhlašuje výběrové řízení na místo programového ředitele /ky. Divadlo Za Komínem je nově vzniklá multižánrová scéna s cílem prezentovat současný nezávislý pohled na kulturu v kultivovaném prostředí regionu. Divadlo Za Komínem je svou strukturou a řízením ryze soukromý nezávislý subjekt bez významných veřejných zdrojů s vlastním moderním zázemím. Cílem programového ředitele /ky bude zajistit ve spolupráci s ředitelem divadla skrze kvalitní program stabilitu a další rozvoj divadla.
ID: 4160777  Datum zveřejnění: 13.9.2021