Analytik MKP

DJH ENGINEERING CENTER SK, s.r.o.

Thurzova 16, Martin, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Ihneď alebo podľa dohody
1 300 - 2 000 EUR/mesiacVýška mzdy bude stanovená dohodou po osobnom pohovore, na základe vzdelania, praxe a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pevnostné analýzy konštrukcií strojov MKP,
• Termálne anylýzy a analýzy prúdenia CFD
• Multibody dynamic analýzy MBD
• Komunikácia s konštrukčným oddelením
• Komunikácia so zákazníkom

• Podiel na zisku firmy
• Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
• Flexibilná pracovná doba
• Práca v medzinárodnej spoločnosti
• Príjemné pracovné prostredie
• Nadštandardne platená nadčasová práca

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechatronika, aplikovaná mechanika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vzdelanie technického smeru v strojárskom odbore
• Ovládanie SW MS OFFICE
• Analytické a systematické myslenie, predstavivosť
• Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilnosť
• Znalosť Abaqus, ANSYS, HyperWorks výhodou
• Znalosť CAD výhodou

DJH Engineering Center SK s.r.o. (www.djhec.com) je konštruktérska spoločnosť certifikovaná podľa ISO 9001:2015 so sídlom v Martine. Zameriavame sa na vývoj nových strojov a zariadení v poľnohospodárskom, stavebnom a banskom priemysle. Podieľame sa aj na konštrukcii agregátov týchto strojov, ako sú nápravy, prevodovky a iné.
Naše analyticky zamerané dizajnérske procesy boli vytvorené tak, aby našim zákazníkom poskytovali inovatívne, nákladovo efektívne a vysoko kvalitné návrhy v čo najkratšom čase.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4427570  Datum zveřejnění: 19.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac